Interviews Lietuviškai News

“Veterinarė Ramunė” ir jos kelionė Contribee platformoje

Nuo pat platformos įkūrimo pradžios komunikavome, kad Contribee – tai ne tik “YouTube‘riams” ar tinklaraštininkams skirta platforma. Kiekvieną dieną Contribee atranda vis daugiau ir daugiau organizacijų, verslų, menininkų, muzikantų ar įvairių specialistų. Puikus to pavyzdys – „Veterinarė Ramunė“, kuri per porą mėnesių Contribee platformoje sugebėjo susirinkti ištikimą rėmėjų būrį.

Kaip atrado Contribee, kas paskatino susikurti puslapį bei kokį turinį ji siūlo savo rėmėjams – plačiau apie tai pasakoja pati Ramunė:

– Gal galite papasakoti kokia veikla užsiimate bei kaip sužinojote apie Contribee?

– Esu veterinarijos gydytoja. Facebook platformoje kuriu turinį veterinarinėmis temomis jau nuo 2015 metų. Ten intensyviai dalinuosi įvairiais straipsniais/video ir nepatiko, jog visa keliama informacija greitai dingsta ir pasimeta sraute. Tad nusprendžiau ieškoti platformos, kuria būtų patogu naudotis ir visa informacija būtų vienoje vietoje, lengvai surandama. Žiūrinėjau Patreon platformą, tačiau pasirodė, jog ji bus per sudėtinga lietuviams, nes joje viskas anglų kalba. Kadangi mano Facebook sekėjų ratas yra ir vidutinio bei vyresnio amžiaus žmonės, norėjosi, kad mano kuriamas turinys jiems būtų lengvai prieinamas. Taip atradau ir pasirinkau Contribee platformą.

– Kokį išskirtinį turinį siūlote savo prenumeratoriams?

– Contribee platformoje aptariu daugybę veterinarinių temų, kurios yra aktualiausios keturkojų šeimininkams, pradedant nuo tinkamos priežiūros, mitybos, baigiant įvairiausių ligų klausimais.
Mano rėmėjai gauna unikalų turininį, nes jame randa mokymų kaip tinkamai galima maitinti, prižiūrėti bei gydyti savo gyvūną. Video pamokos/rekomendacijos, gyvos (tiesioginės) transliacijos įvairiais veterinariniai klausimais bei atsakymais, paremtais daugiamete mano asmenine praktika.

– Esate gan aktyvus puslapis, o rėmėjų pritraukiate beveik kiekvieną dieną. Kaip dažnai bei kokiais kanalais komunikuojate apie savo Contribee puslapį, siekiant pritraukti rėmėjų?

– Daugiausia bendrauju su savo Facebook sekėjais, todėl būtent ten labiausiai ir komunikuoju bei pranešu apie numatytus renginius Contribee platformoje.

– Ką patartumėte kūrėjams, kurie vis dar svarsto apie Contribee naudojimą? Ar esate patenkinta platformos funkcionalumu?

– Patarčiau nesnausti ir išbandyti bei aktyviai dirbti. Platformoje pasigendu dar kai kurių funkcijų, bet žinau, kad su laiku jos atsiras.

Paremti Veterinarę Ramunę galite čia.

You may like